Parijs is, daar kom je niet onderuit, DE stad van de liefde. Een loveshoot in deze stad is dus geen slecht idee. Zeker tijdens het bloesemseizoen. Romantisch!
Een loveshoot is ideaal om vast wat te oefenen met de fotograaf voor jullie bruiloft. Daarnaast kun je de foto’s gebruiken voor allerlei trouwgerelateerde dingen. Wat dacht je bijvoorbeeld van je trouwkaarten? Of menukaarten? Of bedankjes? Of een presentatie? Ideeën genoeg!
Loveshoot in Parijs
Heb je besloten om een loveshoot te doen? Denk dan ook eens na over een shoot in een andere plaats of zelfs land. Overleg met je fotograaf of ze binnenkort nog ergens op locatie zijn en of je daar naar toe kunt komen voor een shoot. Fotografen bieden zelf ook wel eens shoots aan in andere landen, leuk!
Doen jullie een loveshoot voor je bruiloft?